10. května

Tak jako každé první úterý v měsíci vyšlo další číslo našeho nového Zpravodaje. Na co se můžete těšit?

Na povídání o naší metodě Rodina hrou a proč je vlastně hra pro děti (a jejich rodiče) tak důležitá. Na portréty našich výtvarnic, které každá svým osobitým způsobem dávají život našemu maskotovi Robůtkovi. Dozvíte se v něm, proč používáme ve vizuálech právě Robůtka a ve Zpravodaji naleznete také odkaz na unikátní dokumentární film o HoStu a jeho práci "Křehký moment hry". Příjemné počtení!

Děti hrající akce 600

30. dubna 2021

Chtěli byste pracovat v HoStu? Tak se koukněte na inzerát a napište nám!

6. dubna 2021

Na naše Školičky jsme hrdé. Jsou vybaveny krásnými terapeuticko-edukativními hračkami, s hodnými tetami a hlavně s možností strávit hezký čas se svým rodičem. O dětech, školičkách a hračkách je celý náš nový Zpravodaj s pořadovým číslem 8. Příjemné čtení!

Děti najdi barvu 400

 

 

9. března 2021

Jak se o HoStu naši dárci dozvěděli a jaká motivace je k dárcovství vede? Co může způsobit jedno pivo v restauraci? O tom všem je náš březnový Zpravodaj. Začtěte se do našeho předjarního čísla!

 darci bilepozadi2 male

 

2. března 2021

HoSt se dneškem připojuje k platformě Givt. Ta je určena lidem, kteří alespoň občas nakupují na internetu a rádi by svým nákupem pomohli dobré věci. S Givtem nezaplatíte ani korunu navíc a přesto přispíváte. Ať již nakupujete potraviny, drogerii nebo třeba sekačku na trávu, Givt Vás na spřátelených eshopech vždy upozorní, že můžete pomoci. Z každé Vaší utracené tisícikoruny může HoSt obdržet několik desítek korun (záleží na tom, kolik peněz chtějí obchodníci věnovat ze své marže). Jestliže stihnete instalaci do 4. března, naše organizace dostane navíc 30 korun za jednu registraci. Pomocníka si nainstalujete tady. Rozšiřte prosím tuto zprávu mezi rodinu, přátele, známé. Čím více nás bude, tím více pomůžeme. Mnohokrát děkujeme!

 

pomocnik od Givt 400